TRENERTEAMENE HOS NRC TIGERS SESONGEN 2018/19

En ny sesong står for døren og vi er så stolte av å presentere neste års trenerteam. I Tigers har vi en svært erfaren og kompetent trenergruppe, og vi sender dem alle en stor takk for jobben de legger ned for klubben i vårt hjerte. 

Trenergruppen er underordnet sportslig utvalg som er delt inn i tre ulike avdelinger med hver sin avdelingsansvarlig. I tillegg har vi en egen ansvarlig for coed-lagenene, en styrerepresentant og en sportslig leder.

Sportslig leder  -                      Jeanette Strømseng (e-post su@nrctigers.no

Styrerepresentant -                   André Nesset

Avdelingsansvarlig pee wee -    Daniela Ohnstad (e-post peewee@nrctigers.no)

Avdelingsansvarlig junior -      Malin Jeppesen (e-post junior@nrctigers.no)

Avdelingsansvarlig senior -      Jeanette O. Arnesen (epost senior@nrctigers.no)

Coed-ansvarlig -                      Lasse Arnesen

PEE WEE

Pee Wee Angels

Nicole – hovedtrener

Marthe Fjeldstad

Mali Sjølie Nesset

Charlotte Knutsen

Pee Wee Bambies

Vilde Selmersen – hovedtrener

Ingrid Nilsen 

Kine Gaup

Frida Løkken Dale

Pee Wee Crystals

Ida-Marie Selmersen – hovedtrener

Caroline Rubach

Stine Walstad

Ragni Lin Tuv

Pee Wee Divas

Emma Gullord – hovedtrener

Thea Seiness

Emilie Rønning

Pee Wee Excellent

Jenny Temmerud – hovedtrener

Frøya Lyberg 

Frida Høgberg

Josefine Tallberg

Pee Wee Fame

Karoline Danielsen – hovedtrener

Mille Sandum

Helle Vosmik

Ida-Marie Kolstadbråten

Tigercubs

Marte Fagerli – hovedtrener

Benedikte Kristiansen

Sara Rudsjordet

KONKURRANSELAG

Junior Energy

Kaja Larsen

Gina Charlotte Heggedal

Jo Endre Mohaugen

Junior AG Passion

Elén Lau Borch

Hedda Høgberg

Frida Brenno

Junior Coed Bullets

Sindre Solberg

Charlotte Nordheim

Linn Strømseng

Junior AG Elite

Lina Marie Austrheim

Malin Jeppesen

Nanna Linnerud

Junior Coed Elite

Daniela Ohnstad

Jeanette Strømseng

Sondre Storm

Lasse Arnesen

Senior AG Brilliant

Silje Nordermoen

Linn Strømseng

Senior AG Bright

Silje S. Vingelven

Sofie Wettermark

Dina Egner

Senior Coed Prodigy

Tom Flatekval

Mike Sealand

Mia Ingier

Senior AG Elite

Jeanette O. Arnesen

Celine Ø. Nordvang

Senior Coed Elite

Lasse Arnesen

Mike Sealand

Jeanette Strømseng

Anne-Sofie Rolfsjord