Her finner du timeplanen for NRC Tigers sesongen 2019/2020. Vi gjør oppmerksom på at det kan forekomme endringer i løpet av høsten.

 
1.png

Matte 1:
17:00 - 19:00 Junior AG Elite
19:00 - 21:30 Senior AG Elite

Matte 2:
17:00 - 19:00 Junior Coed Elite
19:00 - 21:30 Senior Coed Elite

Matte 3
17:00 - 18:00 Senior AG Bright
18:00 - 19:00 Senior Brilliant
19:00 - 21:30 Ledig

Matte 4
17.00 - 18.00 Senior Brilliant
18:00 - 21:30 Ledig

Spring Floor:
17:00 - 18:00 Senior Coed Prodigy
18:00 - 19;00 Senior Coed Prodigy + Senior AG Bright
18:00 - 19:30 Junior Coed Elite + Junior AG Elite

 
5.png

Matte 1:
18:00 - 20:00 Senior AG Elite

Matte 2:
19:00 - 21:00 Senior Coed Elite

Matte 3
18:00 - 21:00 Ledig

Matte 4
18:00 - 21:00 Ledig

Spring Floor:
18:00 - 21:00 Ledig

 
2.png

Matte 1:
17:00 - 18:30 Peewee Dream
18:30 - 20:00 Peewee Awesome

Matte 2:
17:00 - 18:30 Peewee Fearless
18:30 - 20:00 Peewee Brave

Matte 3
17:00 - 18:30 Peewee Excellent
18:30 - 20:30 Junior Energy

Matte 4
17.00 - 20:30 Ledig

Spring Floor:
17:00 - 18:00 Tigercubs
18:00 - 19:30 Peewee Courage
19:30 - 20:30 Ledig





 
6.png

Matte 1:
11:00 - 13:30 Senior AG Elite
13:30 - 16:00 Junior AG Elite

Matte 2:
11:00 - 13:30 Senior Coed Elite
13:30 - 16:00 Junior Coed Elite

Matte 3
11:00 - 16:00 Ledig

Matte 4
11:00 - 16:00 Ledig

Spring Floor:
11:00 - 16:00 Ledig

 
3.png

Matte 1:
17:00 - 19:00 Junior AG Elite
19:00 - 21:30 Senior AG Elite

Matte 2:
17:00 - 19:00 Junior Coed Elite
19:00 - 21:30 Senior Coed Elite

Matte 3
17:00 - 18:00 Junior AG Passion
18:00 - 19:30 Peewee Brave

Matte 4
17.00 - 18.30 Peewee Glorious
18:30 - 21:30 Ledig for egentrening

Spring Floor:
17:00 - 18:00 Junior Bullets
18:00 - 19;00 Junior Bullets + Junior AG Passion
19:00 - 21:30 Ledig




Matte 1:
12:00 - 14:30 Junior AG Elite
14:30 - 17:00 Senior AG Elite
17:00 - 19:30 Senior AG Bright

Matte 2:
12:00 - 14:30 Junior Coed Elite
14:30 - 17:00 Senior Coed Elite
17:00 - 19:30 Senior Coed Prodigy

Matte 3
12:00 - 14:30 Junior Bullets
14:30 - 17:00 Ledig
17:00 - 19:30 Brilliant

Matte 4
12:00 - 19:30 Ledig

Spring Floor:
12:00 - 14:30 Junior AG Passion
14:30 - 19:30 Ledig

 
4.png

Matte 1:
17:00 - 19:00 Junior AG Passion
19:00 - 21:00 Senior Brilliant

Matte 2:
17:00 - 19:00 Junior Energy
19:00 - 21:00 Senior All Girl Bright

Matte 3
17:00 - 19:00 Junior Bullets
19:00 - 21:00 Senior Coed Prodigy

Matte 4
17.00 - 21.00 Ledig

Spring Floor:
17:00 - 18:30 Fresh
18:30 - 20:00 Peewee Awesome