Lagene i NRC Tigers 2019 - 2020

 
 

Våre konkurranselag:
Alle konkurranselagene har egne uttak i uke 34. Oppstart for trening er i uke 35.

Senior All Girl Elite (Level 6)
Trenere:
Jeanette Ohnstad Arnesen
Celine Nordvang

Senior Coed Elite (Level 6)
Trenere:
Lasse Arnesen
Jeanette Strømseng 

Senior Bright (Level 6)
Trenere:
Silje Vingelven
Dina Egner
Sofie Wettermark

Senior Prodigy (Level 6)
Trenere:
Silje Nordermoen
Sindre Solberg
Magnus Olsen

Senior Brilliant (Level 5)
Trenere:
Charlotte Nordheim
Tiril Tørseth
Ressurstrener: Erik Vo

Junior All Girl Elite (Level 5)
Trenere:
Lina Austerheim
Malin Jeppesen
Linn Strømseng

Junior Coed Elite (Level 5)
Trenere:
Daniela Ohnstad
Jeanette Strømseng
Sondre Storm

Junior Passion (Level 5)
Trenere:
Frida Brenno
Hedda Høgberg
Kine Gaup 

Junior Bullets (Level 3)

Trenere:
Liv Eline Søraa Brochmann
Marthe Fjeldstad
Jo Endre Mohagen

 Junior Energy (Level 3)
Trenere:
Kaja Aleksandra Larsen
Gina Charlotte Heggedal
Ressurstrener: Erik Vo

Nytt lag: NRC Tigers Fresh!
Tilbud for nybegynnere Junior og Senior.
Fra høsten vil det bli opprettet et nytt lag for alle nye medlemmer som er født i 2007 eller tidligere. Dersom våre PeeWee lag for utøvere født i 2008 fylles opp, vil nye utøvere i den aldersgruppen bli tilbudt plass på Fresh dersom det er ledig. Dette er for deg som ønsker å prøve ut Cheerleading og samtidig få basiskunnskapen før du går videre til neste nivå.

Første trening for Fresh vil være uke 36.
Utøvere som har stått på venteliste vil få beskjed om plass på Fresh via mail. Er du ny og ønsker å prøve kan du sende navn og fødselsdato på mail til: daniela_ohnstad@hotmail.com.

Junior/Senior Fresh (Nybegynnere født i 2007 og tidligere)
Trenere:
Caroline Gabler
Andrea Folmer

Peewee og Mini lag:

Fra høsten 2019 vil noen av våre PeeWee og Mini lag ha nytt navn. 
Alle Peewee og Mini utøvere vil få mail tilsendt før utgangen av juli angående hvilket lag utøveren har fått plass på til høsten. Oppstart for trening er i uke 36.

Fordelingen med lag, aldersgrupper og trenerteam vil se slik ut i første omgang, med hensyn til endringer dersom stor/lite pågang i enkelte aldersgrupper:

PeeWee Awesome (sisteårs peewee, født 2008)
Trenere:
Mali Sjølie Nesset (hovedtrener)
Ida-Marie Selmersen 
Marlen Klemetsen

PeeWee Brave (peewee, født 2009)
Trenere:
Vilde Selmersen (hovedtrener)
Stine Walstad
Emilie Rønning Svendsen
Sara Elise Borrebæk

PeeWee Courage (peewee, født 2010)
Trenere:
Emma Gullord (hovedtrener)
Mille Sandum
Amalie Holseth

PeeWee Dream (nybegynnere peewee, født 2008, 2009, 2010)
Trenere:
Jenny Temmerud (hovedtrener)
Linn-Therese Konstad
Oda Normann Martinsen
Helle Vosmik Rosenlind

PeeWee Excellent (mini, født 2011, 2012)
Trenere:
Karoline Danielsen (hovedtrener)
Ida-Marie Kolstadbråten
Eline Gjesme
Caroline Sydnes Rubach

PeeWee Fearless (mini, født 2012, 2013)
Trenere:
Ragni Lin Tuv (hovedtrener)
Thea Charlotte Fjeldheim Larssen (assisterende hovedtrener)
Sofie Wold Bøvre 
Berthine Eriksen

PeeWee Glorious (nybegynnere mini, født 2011, 2012, 2013) 
Trenere:
Espen Rygh Tetmo (hovedtrener)
Frida Høgberg
Madeleine Nyjordet 
Sara Rudsjordet

Tigerscubs (mini, født 2014 og 2015)
Trenere:
Emma Gullord (hovedtrener)
Oline Jordheim 
Mari Sameien Hoff